Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Nauczyciel przygotowujący Tytuł
2016/2017
Język polski Weronika Matkowska Agnieszka Piasecka finalista
Język polski Jakub Sikora Agnieszka Piasecka finalista
2014/2015
Matematyka Jakub Bednarz Grażyna Węgrzyn laureat
Fizyka Jakub Bednarz Małgorzata Franieczek laureat
Chemia Jakub Bednarz Alicja Grabska laureat
Historia Kinga Kaczmarek Iwona Drzymała laureat
Historia Dominika Wojtysiak Iwona Drzymała finalista
Język polski Dominika Stachowiak Elżbieta Gławdel finalista
2013/2014
Matematyka Jakub Bednarz Grażyna Węgrzyn laureat
Fizyka Jakub Bednarz Małgorzata Franieczek laureat
Konkurs biblijny Beata Koniuszy Zbigniew Pieróg laureat
Język angielski Zuzanna Klatt Katarzyna Kucharska finalista
Historia Kinga Kaczmarek Iwona Drzymała finalista
Historia Jakub Nowak Iwona Drzymała finalista
2012/2013
Matematyka Jakub Bednarz Grażyna Węgrzyn laureat
Historia Damian Kaczmarczyk Iwona Drzymała finalista
Język polski Joanna Przylepa Elżbieta Gławdel finalista
Język polski Paulina Śpiewak Dorota Jessa finalista
2011/2012
Fizyka Mateusz Francuzik Małgorzata Franieczek finalista
2010/2011
Język polski Magdalena Grzybek Elżbieta Gławdel finalista
Historia Agnieszka Gruzińska Iwona Drzymała finalista
Historia Wojciech Graś Iwona Drzymała finalista
2009/2010
Język polski Agata Jessa Agnieszka Piasecka laureat
2008/2009
Język polski Dagmara Strzesak Elżbieta Gławdel laureat
Historia Aleksandra Wnuk Andrzej Kozubaj finalista
Fizyka Aleksandra Wnuk Małgorzata Franieczek finalista
2007/2008
Historia Agata Hubicz Andrzej Kozubaj finalista
Historia Szymon Hałuszko Iwona Drzymała finalista
2006/2007
Język polski Magdalena Miron Elżbieta Gławdel laureat
Język polski Adam Gapski Agnieszka Piasecka laureat
Historia Mateusz Kaczmarczyk Andrzej Kozubaj laureat
Chemia Adrian Kański Alicja Grabska finalista
Fizyka Elżbieta Lewicka Małgorzata Franieczek finalista
Biologia Michał Domagała Mariola Strzesak finalista
Geografia Łukasz Ginko Katarzyna Tomala finalista
2005/2006
Chemia Mateusz Przewoźny Alicja Grabska finalista
Fizyka Paweł Budzianowski Małgorzata Franieczek finalista
Fizyka Sergiusz Lenhardt Małgorzata Franieczek finalista
2004/2005
Język polski Julita Ziółek Elżbieta Gławdel laureat
Historia Benedykt Więcek Iwona Drzymała finalista

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional



Projekt, wykonanie i administracja: Alina Domaradzka